Pojďte se pobavit

Jak vypadá začátek každé spolupráce

Prioritou je pochopit váš byznys, produkty či šlužby, vaše zákazníky a vaše požadavky. Potřebuji zjistit, co očekáváte od PPC kampaní a co by mělo být jejich cílem. Je to nejdůležitějí část, od které se pak odvíjí naše úspěšná spolupráce.

Nejlepším hnacím motorem je pro mě váš zájem. Pokud jste aktivní, dokáže se se mnou bavit o všech nápadech – vyvracet či potvrzovat mé domněnky, společně mluvit otevřeně a na rovinu, může být naše společná cesta za cílem zábavou, která rozvíjí obě strany. Řídím se vždy svým kodexem spolupráce.

Čím se ráda zabavím

Co vám mohu nabídnout a s čím se na mě můžete obrátit

Správa PPC kampaní

Full servis vašich PPC kampaní. Od založení po pokročilé nastavení a jejich postupný rozvoj podle našich společně stanovených cílů. Pokud kampaně máte založené nevadí – budu vycházet z toho, co funguje a přicházet na to, co má či nemá smysl propagovat a kampaně dále rozvíjet.

Audit PPC kampaní

Audit PPC kampaní je psaný dokument. Poukazuje na nedostatky, obsahuje návrhy na zlepšení a doporučené PPC strategie na míru vašemu byznysu. Výsledkem je několikastránkový dokument, který vám pomůže pochopit aktuální nastavení vašich PPC kampaní.

PPC školení pro firmy

Na vaše přání přijedu k vám do firmy a vytvořím PPC školení  přímo na míru. Budeme se bavit hlavně o tom,  kde je nevyužitý potenciál, na čem je potřeba zapracovat a například také jak vytvořit správný remarketing pro váš produkt či službu. Záleží jen na vás, s čím potřebujete pomoci.

Jednorázová konzultace

Chcete se ujistit, že vaše aktuální kampaně jsou dobře nastavené? Dejte vědět a mrkneme se na to společně. Můžeme se sejít v klidné kavárně, dát si skvělou kávu a o všem si popovídat. Pokud upřednostňujete z nějakého důvodu Skype, můžeme si klidně zavolat.

Vím, co chci

K vašemu byznysu musím mít vztah a dělat práci od srdce

Co mě baví a co hledám

 • projekty a eshopy zaměřené zejména na ženy a děti (od designových produktů přes módu až po látkové plenky)
 • projekty zaměřené na zdravý životní styl a sport
 • spolupráce s lidmi, kteří nespí na vavřínech
 • vášnivé debatování o nápadech pro váš produkt či službu
 • přátelskou a pohodovou spolupráce
 • upřímné jednání

Co mě NEbaví a co NEhledám

 • weby a projekty zaměřené na půjčky, hypotéky, finance, reality
 • digitální a mediální agentury a jakékoliv třetí osoby, jež by chtěli mou práci využít pro jejich klienty jakožto prostředník
 • affiliate weby
 • spolupráci s těmi, jež říkají často „ale“
 • když mluvím jen já
 • spolupráci s těmi, pro něž nejsem partner, ale nutnost

Jak vypadá spolupráce

Poznejte, co všechno nás společně čeká

 1. Nejprve si popovídáme o tom co děláte a nastavíme cíle a priority.
 2. Propojíme vaše PPC kampaně s mým účtem.
 3. Zkontroluji současný stav kampaní a základní nastavení, bez kterých se neobejdu, abych mohla kampaně vyhodnocovat a sledovat tak návratnost investic a zároveň využít veškeré možnosti, které PPC nabízejí.
 4. V průběhu měsíce s vámi budu sdílet nápady, informovat o aktuálním stavu a od vás očekávám pouze reakci a aktivní zapojení, které je nutná k tomu, aby mě práce pro vás bavila.
 5. Na začátku každého měsíce spolu s fakturou obdržíte i výpis hodin a práce, kterou jsem pro vás udělala.